Elu

Elu ei ole õiglane, kuid on ikkagi hea ning alati vali elu st, et elu ei ole kingitusepakk millel ilus pael ümber, kuid kingituseks jääb Ta ikkagi!

Kui Sa milleski kahtled või oled valesti teinud, astu lihtsalt väike samm tagasi ja palu andeks selle mõtlematu sammu pärast! Kui keegi on Sinu suhtes midagi valesti teinud, anna samuti andeks, sest elu on liiga lühike, et raisata seda aega solvumistele, kättemaksmistele või kellegi-millegi vihkamisele! Kindlasti sõlmi rahu minevikuga, et see olevikku ja tulevikku segama ei jääks! Tee lõpp kõigele, mis ei ole kasulik, ilus ega rõõmu valmistav, hinga sügavalt sisse ja astu reipalt edasi!

Kui Sa püüdled millegi või kellegi poole ja mida või keda Sa tõesti armastad, siis ära lepi eitava vastusega, vaid proovi veel!

Süüta küünlaid millal iganes tahad, maga pidupäevalinade vahel ja kanna alati kõige ilusamaid riideid ning ära jäta neid erilisteks juhtudeks, sest iga päev on Sinu elus just see eriline päev, sest meie päevad võivad lõppeda varem kui me seda ise ette oskame aimata!

Mitte keegi teine, täna, ei vastuta Sinu õnne eest peale Sinu enda, sest viie aasta pärast ei ole sellel mingisugust tähtsust enam ning sellepärast ei ole samuti Sinu mure, mida teised Sinust täna mõtlevad ja arvavad!

Kui me saaksime omad mured võõraste muredega ühte kuhja panna, siis võtaksime ilmselt omad mured ruttu tagasi, sest võõraid muresid on palju rohkem kui endi omi st, et ära võrdle oma elu kunagi teiste eludega, sest Sinul ei ole aimugi kui ebaõiglane see neil võib olla!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga