Tants sõpradega

Me oleme suurepärased jutuvestjad, kuulatame tähelepanelikult lõkke ümber, et näha, millised lood toidavad kõige enam meie kujutlusvõimet ja sobivad meie endiga. Kui me saaksime endale selle tule valguses ausalt otsa vaadata ning loobuda muretsemast selle pärast, et meil endil lähevad asjad vahel halvemini kui sõpradel ja vastupidi – võiksime elu võtta teisiti, mängulisemalt.
 
Kas me kõik ei sooviks oma ellu rohkem mängulisust? Oleks põnev kohtuda inimestega, keda üllatused rõõmustavad, mitte ei kohuta neid. Kui me tahame saada tõeliselt headeks sõpradeks, peame otsima üllatusi ja nautima ettearvamatut. Üllatus on ainus tee avastuseni, jõud, mis avab uusi uksi.
 
Selle maailma tants nõuab, et me avaksime ennast sõpradele, defineerides eelnevalt ära kes on sõber? Sammude etteteadmine ei ole oluline, tähtis on valmisolek hingata ühes taktis koos ja vabalt tantsupõrandale astuda. Eiratakse kõige põhilisemat: meie vajadust üksteist usaldada, meie soov usaldust mitte kaotada, meie vajadust sõbraliku koostöö järele, meie soovi anda oma panus ja saada selle eest tänu osaliseks, meie vajadust osaleda sõprussuhetes, mis meid mõjutavad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga