Laim

Laimamise unustab positiivne ja rõõmsameelne inimene üsna kiiresti! Tihti tekitab see aga paljudes tõsiseid tagajärgi ja solvumisi aastakümneteks! Laimul on alati kolm kuni viis poolt – laimaja, laimatav, otsene sihtgrupp, toetajaskond ja kuulajaskond.
Laim on psühhopaadi fantaasiavili mida Ta kasutab salarelvana sest oma olemuselt on Ta arg. Laim on üks kõige alatuim teguviis sest laimataval puudub võimalus ennast kuidagi kaitsta! Sõtta asumine ei ole võimalik sest kõik käib kuulujuttude tasemel ja olukorda tunnetad alles siis kui seltskond Sinu ümber hakkab lagunema. Laimust saab aimu siis kui ära kuulata teine pool ja alles siis omad järeldused teha. Väga tihti räägitakse laimu asemel tõde kuid võetakse seda justkui laimu, seepärast ongi oluline ära kuulata teine pool ja vajadusel kolmas-neljas poolgi. Nii julgeid inimesi on üsna vähe kes seda teevad, kergem on ju kampaaniaga kaasa minna, eriti kui ollakse veel vaenus või siis mitte uskuda seda jama ja tõde ei selgu tegelikult Sinu jaoks kunagi!
Laimu kasutatakse soovitud kättemaksuna kui miskit ei meeldi, ollakse solvunud, ei saada hakkama ning väga tihti isegi oma ringkonnast väljatõrjumiseks ja paljudes erinevates konkurentsivõitlustes, olelustes jne.
Laimatav on meie ühiskonnas kõige kaitsetum subjekt sest tsiviilhagi võitmise korral saab ta ainult pelgalt vabandused kuid moraalset kahju (au, väärikus, alandused jne) ei korva keegi (va riigiametnikud tööülesannete täitmisel)!
Selliste situatsioonide puhul ei olegi muud teha kui rahulikuks jääda ja oodata kui taevas selgineb. Vastupidine tegevus eelnevale lisab õli tulle ja ei ole mõtet proovidagi! Need kes Sind tunnevad, nemad ei usu seda juttu niikuinii ennem kui kuulavad ära Sind ja kui laimaja ei ole kindlate tõenditega varustatud siis teevad nad õiged järeldused. Ja need kes usuvadki psühhopaadi fantaasialendu ning lähevad selle kampaaniaga kaasa, siis selliseid inimesi Sa enda ümber lihtsalt ei vaja ja löö register nendest puhtaks! Sinu jaoks on tõestatud kui madala kvaliteediga ja rumalad inimesed nad tegelikult on!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga