Teele, teele kurekesed

Hommikul vara startisime lennujaaama, Edvin tuli juba kell 5 meile järgi ja sõitsime Tema töökohta autot ära parkima. Sealt korjas meid Kaido peale, et lennujaama minna. Lennuk läks 7.30 ja kõik laabus sest elektrooniline check´in oli tehtud.

… Vantaa lennujaamas!
… meie moosiriiul Stockholmi!

Stockholmis oli ümber istumine kus edasi oli lend Copenhageni. Mina pidin tegema veel Stockholmis teenindaja juures omale check´in Copenhagenist Bostoni sest elektroonilist ei saanud teha, põhjuseks, mul ju 10 aasta viisa ja seda nad ei näe elektroonilises süsteemis. Lend läks ruttu ja juba maandusimegi Taanis.

… Stockholmis!
— lebo!
… reisisoeng!
… pealpool pilvi!
… Taani!

Copenhagenis tekkis meil piisavalt vaba aega juurde sest esialgne väljalend Bostonisse lükati 1,5 tundi edasi, nii saadeti mulle kinnitus vähemalt mailile. Transiit tsoonist välja minna ei olnud vaja sest piletid olid meil juba lõpuni tehtud. Algul istusime poodide ja restoranide keskuses ning hiljem suundusime oma terminali. Lennujaamad nagu ikka, palju rahvast ja üksluiselt igavad, tuli midagi huvitavat teha sest aega oli meil piisavalt (3,5 tundi). Käisimegi poes ja võtsime väheke kangemat märjukest lisaks (Bacardi vaarikamaitseline). Märjuke tegi oma lõbusa töö ja meie muutusime vähe ülemeelikuks ootesaalis, mis maksis meile kätte hiljem lennule pääsemisel.

… hakkab pihta!
… Copenhagen´i lennujaamas!

Hakati lennule kutsuma ja meie tormasime samuti ühisesse järjekorda. Seal jätkus meie lõbus naer ja meeleolu mis tundus kahtlane kindlatele tegelastele. Ei olnud vaja pikalt oodata kui meid võeti järjekorrast välja ja kamandati kõrval olevasse ruumi, eelnevalt muidugi korjati piletid ära. Seal siis tehti igasugu narko testeritega erinevad protseduurid ja puistati meie kohvrid ja muu inventar põhjalikult läbi. Kahjuks pidid nad pettuma sest olime ilma kanepitagi lõbusad sellid. Pileti peale löödi tempel „Checked USA“ mis lubas meil lennukile astuda.

… lennul Bostonisse!

Lend sujus normaalselt kuid isegi pikal lennul on nüüd vein juba tasuline (vähemalt SAS mis meid teenidas). Varsti läheb söök samuti (irw)! Pikal lennul on üsna igav sest ega ei jõua neid filme samuti vahtida niipalju ning lennukis ühest otsast teise jalutada. Pika ponnistuse peale hakkas paistma meie ihaldatud sihtpunkt nimega Boston!

Järgmises osas “Tere USA” kohtume Teiega juba sealsel mandril!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga