Orlando – Kissimmee

Maandusime siis kell 22.00 ja leidsime üksteist (tuttav ameerikas) ruttu üles. Sõit läks Kissimmee poole, ca 30 km Orlandost (Pärnu suurune linn). Jutustasime veel kella kaheni ja siis vajutas väsimus oma pitseri, ikkagi 28 tundi üleval oldud. Aeg sassis ja hommikul kell 6 juba üleval. Greibid ja apelsinid kasvavad aias, saab mahla igapäev teha.

Sellised loomad tulevad veest välja kõnniteele jalutama

Kilpkonnad jalutavad aias ringi ning krokodillid samuti tänaval st et tulevad veest välja jäneseid jahtima õhtul. Eile oli madu välisukse juures, mõni pidi otsad andma meil. Sisalikke ja oravaid on palju ning peab vaatama, et peale ei astu. Isegi maamesilased on neil suured nagu varblased. Täis loomaaed, ainult et mitte loomaaias! Öösel alla +20 temperatuur ei lange, hommikul viludas +22 ja päeval tõuseb kuni +29-ni, päikese käes kuni +35. Toidukaup on üsna odav, näiteks kanamuna 1 kr. tk, kartul 3 kr. kilo, juust odavam kui meil jne. Keegi siin jala ei käi ja jalgrattaga samuti ei sõida, milleks on ehitatud kõnniteed aru ma ei saa. Bensiin maksab ca 8,5 kr. liiter, pool liitrit Bacardi rummi 75 krooni. Arusaadav, et siin joodikuid pole sest odavast kraamist ennast joodikuks juua, lihtsalt ei kõlba.

Homme tahaks edasi lennata Arizona´sse, Phoenix (3 000 km vahemaa Orlando´ga) ja siis sealt edasi (300 km.) autot rentides Grand Canyon´isse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga