Kalamaja uue tasulise parkimisala vastu

Ei ela küll Kalamajas aga olen nördinud selle laiendamise suhtes!
Töötan nimelt vanalinnas ja oli üsna lähedal tasuta parkimisvõimalus Niine tn. pisikeses parklas, mis nüüd kuu tagasi muudeti tasuliseks. Kuu aja jooksul pole ühtegi autot seal parkimas näinud! Ma saan aru, et kesklinnas tahetakse liikluskoormust vähendada ja olen sellega nõus, kuid milleks siis parkimiskohtade rajamistele raha kulutatakse?  Samamoodi seisavad tühjalt parkimiskohad Põhja puiesteel ööpäevaringselt! Kas niimoodi käib linnale raha kogumine?
 
Milles asi? Regionaalne hinnapoliitika on vale. Olen nõus maksma parkimise eest, kuid tasu on liialt kõrge töölkäija jaoks! Kui Miami-s (USA) saab südalinnas parkida 4 USD – 2tundi ja annab vaba kohta otsida, siis meil loodetakse saamata jäänud raha kompenseerida trahvide näol! Kas suurema käibe pealt teenitud rentaablus on igavikku hõlma vajunud?
Kui Tallinna linnajuht koos oma abiliste armeega soovivad järgmistel riigikoguvalimistel kohta riigikogus ning kindlasti mõned sihivad ministritoole, siis sellist tooli ei tahaks küll neile pakkuda, kui puudub elementaarnegi majanduslik mõtlemine.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga