Audit

… Sa hindad ühe asja heaks ja teise asja halvaks. Sa klammerdud selle külge, mida pead heaks ja püüad meeleheitlikult vältida seda, mida hindad halvaks. Kui Sa näed midagi, mida tegelikult pole olemas ja külvad seda laiali, siis Sa saastad maailma oma hinnangute ja eelarvamustega. Elu on loodud nii, et Sa näeksid teda nii nagu ta on, mitte ei püüaks seda teha selliseks nagu sina arvad või tahaksid. Kui Sa pead oma eluks vaid oma mõtteid, emotsioone, hinnanguid ja eelarvamusi ning ei midagi enamat, siis oled sa psühholoogiline juhtum.

Olla psühholoogiline juhtum, pole midagi väärt. Selleks, et olla psühholoogiline juhtum, pole vaja muud teha kui lihtsalt sündida. Samahästi oleks võinud Su ema tuua ilmale toimiku ja keegi võiks toimikus kirjeldatavat juhtumit uurida. Sa ei peaks surema psühholoogilise juhtumina – see tähendab hunnik mõtteid, emotsioone, hinnanguid ja eelarvamusi.

Olla elu täiuslik väljendus ja elada täielikult ei tähenda, et tuleks minna välja ja lihtsalt teha kõikvõimalikke asju, mida maailmas teha saab.

Võib-olla on viimane aeg teha oma elus audit, mida muuta oma mõtetes, hinnangutes, suhetes ja iseendas!