Indio – Phoenix

Vaata minu ringreisi USA läänerannikul siit Klõpsa siin 2x Ega siia midagi eriti lisada ei ole, käisime veel shoppamas indiaanlaste reservaadis. Hinnad oli ikka väga odavad, nägin isegi 6 $ tekaspükse kuid ega nad just kenad polnud. T-särgid hakkasid 2 $ aga jälle see pilt oli värvitud. 5 $ eest sai juba trükipildi. Ega me midagi ei ostnud sest oli vaja lennukile minna ning kaasas oli ainult käsipagas. Loodus oli väga igav! Kivikõrb ümberringi 400 km, midagi vaadata pole, ainult elektriposti kõrgused kaktused. Väga kuum ilm oli veel samuti, +33 vilus ning olime lisaks veel eilse ookeani ja päikese poolt ära kõrvetatud.

Istume praegu Phoenix-i lennujaamas ja ootame oma lendu! Auto andsime ära, oli isegi nats kahju – sest teenis meid hästi! Sõitsime autoga 2´000 km läbi, teekonna marsruut on lisatud, esimeses lauses. Homme päeval oleme siis Kissimmee-s tagasi, ennem võtan veel Orlando-st rendiauto, et sõita päev hiljem Miami ja Key West-i. Nats vaatasime ka Phoenix-is ringi aga ega siin kõrbelinnas midagi vaadata pole.

Oli huvi teada palju maksab motellides ööbimine. See on väga erinev osariigiti, kuid maksime keskmiselt 30-50 USD öö eest! Väga odav on Nevada (Las Vegas) ja kalleim on California (Los Angeles) ja Arizona (Phoenix) jääb nende vahele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga