Valimised (vol 2)

Loo sissejuhatuseks tahan öelda, et jutt käib EP (europarlamendi) valimistest! Mis puudutas minu valimiskohustuse täitmisesse siis oli seda üpris raske teha! Tegelikult ei tahtnudki valida!
Miks siis? 
Valisin kandidaadi keda ei sooviks, et Ta siit üldse ära läheb! Laia silmaringiga, intelligentseid ja mõtlemisvõimelisi inimesi EV-il samuti tarvis! Juba kommu ajal saadeti helgemad pead kas asumisele või saadikuteks teise maailma otsa, peaasi, et Sa siin ei tolgendaks ning oma lahtise peaga kellelegi puru silma ei aja või pinnuks silmas ei saa! Paraku nii see elu on, et keda ei sallita marjamaal peab tõestama ennast karjamaal
Väga paljudel kandidaatidel ei ole soovigi sinna minna, püütakse ainult hääli teise või kolmanda rivi (kolonni) tegelastele! Kaugelt paistab nagu demokraatlik aga lähemalt vaadates lihtlabane pettus! Mõned sellid on seda mitteminemist lausa näkku öelnud, see on ikka eriline vastutustundetu käitumine.
Vahest mõtlen, et kas meie rahvas on nii rumalaks jäänud või rumalaks tehtud (vaimne terror)!
Vahest mõtlen, et kas meie rahvast on veel võimalik päästa, sest see on nagu läbitrambitud seasulg kus jäänud alles veel mõned kuivapõhuga laigud!
Vahest mõtlen, et kas meie klikk seal üldse millelegi mõtleb ja aru saab ning kas peale oma asjade ajamise jätkub neil pädevust, oidu samuti minu (st riik see oleme ju meie) asjade ajamiseks!
Vahest mõtlen, et rumalatel ning taktitundetutel inimestel on ikkagi hea ja kerge elu, sest nad ei saa ise, ilma abita, kunagi aru kui rumalad ja taktitundetud nad on!

NB! Valimised on läbi ja tulemused on teada ja mul on hea meel tõdeda, et minu väljavalitu sinna ei pääsenud! Jääb üks asjalik inimene vähemalt eesti elu arendama! Pea pooled kes sinna pääsesid on piisavalt vastutustundetud tühikargajad ja las nad siis lähevad, neid on ees terendamas kõrge palk ja soe koht mis oligi eesmärgiks! Ma ei ole euroskeptik kuid jälgides kuidas EU riigid ise EU-sse suhtuvad siis ei saa mina samuti teistsugust lugupidamist välja näidata!

MR 2009

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga