Unistamisest

 

Tere reisihuvilised!

Nii nagu paljudel, algab samuti minul kõik unistamisest. Paljud arvavad, et unistamine on enese petmine kuid ma arvan, et nad eksivad. Unistamist peetakse tihti lihtsalt laiskuseks ja unistustes viibivate inimeste kohta öeldakse muigega, et nad elavad “pilvedes“. Ometi veedame me kõik pea poole ärkveloleku ajast seisundis, milles mõtted rändavad sihitult ringi. Meil kõigil on elus eesmärgid ja asjad mida me tahame reaalses maailmas korda saata ehk siis nii öelda isiklikud unistused.

Unistamine käivitab alateadvuses protsessi mille poole püüdleme ning mida me ise tihti ei taju, kuid see tegevus aitab Sul jõuda tulevikus sammudeni. Unistamine toob kaasa improvisatsiooni, mälu koondamise ja planeerimise, eesmärkidele suunatud mõtlemise, tuleviku nägemuse, erinevate sündmuste  ja kogemuste peegeldamise ning nende üle mõtisklemise, teiste inimeste vaatenurkade simuleerimise, enda ja teiste inimeste emotsionaalsete reaktsioonide hindamise, argumenteerimise ja kaastundlikkuse. Ehk siis kokkuvõtvalt on unistustel suur jõud! Selleks, et oma unistusi ellu viia, selleks peavad need unistused esmalt olemas olema.

Millal sina viimati unistasid? Millal võtsid aega endale ja mõtlesid sellele, mida Sa elus päriselt soovid saavutada, kuhu suunas Sa oma eluga liigud ja mis sind tõeliselt õnnelikuks teeb?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga